Uzávěrka 31. 12.

Divadlo Bez zábradlí – konkurz (tajemnice/tajemník)

Publikováno 3. 12. 2021

Divadlo Bez zábradlí hledá posilu do svého Produkčního oddělení.

Pražské Divadlo Bez zábradlí hledá kolegyni/kolegu na pozici tajemnice/tajemníka. Rádi mezi sebe přivítáme zodpovědnou a iniciativní osobnost s dobrými organizačními schopnostmi. Někoho, kdo miluje divadlo a chce s ním spojit svůj pracovní život. Divadlo Bez zábradlí má za sebou třicet úspěšných let, během kterých uvedlo desítky her a spolupracovalo s řadou předních českých umělců. Pojďte s námi pracovat na jeho budoucnosti!

Nástup od ledna 2022.

Pracovní náplň

  • Tvorba fermanu
  • Starost o každodenní divadelní provoz

Požadavky

  • Samostatnost, spolehlivost, iniciativa a organizační schopnosti
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Zkušenosti s divadelním provozem jsou výraznou výhodou

Nabízíme

  • Zaměstnanecký poměr na plný pracovní úvazek
  • Práci v centru Prahy
Atraktivní platové ohodnocení

Přihlášky s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu . Vybraní kandidáti obdrží pozvánku k pohovoru.