Uzávěrka 7. 8.

Akademie výtvarných umění v Praze – konkurz (tajemník/ce Katedry teorie a dějin umění)

Publikováno 16. 7. 2020

Rektor Akademie výtvarných umění v Praze vypisuje výběrové řízení na tajemnici/tajemníka Katedry teorie a dějin umění AVU.

Pracovní náplň:

  • podpora a organizace všech činností Katedry teorie a dějin umění (KTDU)
  • koordinace pedagogického provozu KTDU
  • příprava rozvrhu teoretických předmětů
  • finanční řízení rozpočtu KTDU
  • úzká spolupráce se studijním oddělením, výpomoc se studijní agendou (tvorba studijních plánů a rozvrhů v IS STAG)
  • spolupráce s dalšími odděleními školy
  • produkce akcí KTDU a zahraničních studijních výjezdů
  • správa webové stránky a dalších komunikačních kanálů KTDU
  • spolupráce na evaluačních aktivitách
  • koordinace všech administrativních úkonů spojených s činností Akademického senátu

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ ekonomického, uměleckého či humanitního zaměření
  • komunikační a organizační dovednosti, spolehlivost
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office, zejména Word, Excel) a online aplikacích (MS Teams aj.)
  • zkušenost se studijními systémy (AVU využívá STAG) výhodou
  • znalost vysokoškolského provozu, uměleckého a kulturního prostředí výhodou

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, příspěvek na stravné, jazykové kurzy na pracovišti)
  • přátelské a inspirativní prostředí vysoké umělecké školy
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Předpokládaný nástup: září/říjen 2020

Místo výkonu práce: AVU, U Akademie 4, Praha 7

Nabídky se strukturovaným životopisem, motivačním dopisem a kopií dokladu o ukončeném vzdělání zasílejte nejpozději do 7. srpna 2020 prostřednitvím odpovědního formuláře.

Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze ty vybrané uchazečky/uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.

AVU si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez uvedení důvodů. Zasláním přihlášky do výběrového řízení uchazeč/ka souhlasí s poskytnutím osobních údajů za účelem tohoto výběrového řízení.