Uzávěrka 4. 12.

Akademie výtvarných umění – konkurz (koordinátor/ka projektů kreativního vzdělávání)

Publikováno 27. 11. 2022

Pro spolupráci na realizaci projektů podpořených z Národního plánu obnovy hledáme kolegyni či kolegu na koordinaci projektů zaměřených na kreativní vzdělávání dětí, studujících a pedagogů ZŠ, SŠ a ZUŠ.

Pracovní náplň:

• koordinace a spolupráce na koncepčním řízení projektů podporujících kreativní vzdělávání cílových skupin realizovaných AVU z dotací Národního plánu obnovy (MK ČR)

• komunikace a organizace spolupráce s dalšími subjekty – lektoři a lektorky, umělkyně a umělci, další instituce a partneři

• administrace projektu – zajištění prostor, materiálu, lektorujících a přednášejících, komunikace se základními a středními školami atd.

• administrace objednávek, příprava podkladů pro monitorovací zprávy, podíl na správě rozpočtů projektů ad.

Předpoklady:

• zájem o kreativní vzdělávání a umění

• dobré komunikační a organizační dovednosti

• dobrý time management, pečlivost a pozitivní přístup i k administrativním úkolům, dobrá uživatelská znalost MS Office

• vysokoškolské vzdělání humanitního zaměření, možno i studující

• zkušenost s projektovou koordinací a týmovou spoluprací ve veřejném anebo neziskovém sektoru v kultuře a ve vzdělávání výhodou

• vlastní zkušenost s edukací v oblasti umění výhodou

• znalost anglického jazyka na dobré pracovní úrovni výhodou

Nabízíme:

• pracovní pozici na dobu určitou od 1. 1. 2023 do 30. 6. 2023

• pracovní úvazek 0,4–0,5/tj. 16 000–20 000 Kč dle praxe

• podíl na projektech, které přinášejí do českého prostředí inovace v oblasti vzdělávání, spolupracují na nich současné umělkyně a umělci, edukátoři, pedagogové z různých stupňů škol

• zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravu ad.

• AVU je zaměstnavatelem rovných příležitostí a vítá přihlášky z řad české i zahraniční umělecké komunity bez ohledu na věk, pohlaví, genderovou identitu, orientaci a etnicitu.

Předpokládaný nástup: leden 2023

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat tyto náležitosti:

a) kontaktní údaje

b) strukturovaný životopis

c) motivační dopis

d) doporučující referenci

Příjímací řízení je dvoukolové. První kolo proběhne nad přijatými žádostmi, druhé osobně nebo on-line s vybranými kandidáty/kandidátkami v termínu 7. až 14. 12. 2022.

Přihlášky se všemi podklady a případné dotazy zasílejte nejpozději do 4. prosince 2022 e-mailem na adresu  k rukám Lucie Štůlové Vobořilové.

Výsledky výběrového řízení budou písemně oznámeny jednotlivým uchazečům/uchazečkám.

AVU si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez uvedení důvodů.