/ o webu

O webu 

300x300 MT4Culturenet.cz je kulturně-informační webovou stránkou

Institutu umění − Divadelního ústavu (zkráceně IDU).

Jeho obsah tvoříte i vy!

Chci se stát registrovaných uživatelem a vkládat aktuality a subjekty.

Chci se přihlásit k odběru newsletteru.

Chci využít placené kulturní inzerce.

 

 

Web se skládá ze čtyř sekcí – aktualit a tří online databází:

Aktuality a jejich archiv vás upozorní na grantové výzvy, nabídky ke spolupráci, rezidence, pracovní příležitosti, nové publikace nebo zprávy z kulturní politiky. V obraze můžete být i pomocí newsletteru, který rozesíláme v týdenním intervalu registrovaným uživatelům, zpravidla každý čtvrtek. Chcete publikovat vaší aktualitu? Staňte se registrovanými uživateli a vkládejte je do našich rubrik sami, kdykoliv potřebujete.

Adresář obsahuje komplexní databázi převážně českých kulturních organizací, portálů a odkazů. Vyhledávat můžete pomocí několika filtrů nebo přímo v mapě. Databáze registruje na 3000 subjektů. Pokud nám chybí detail vaší organizace, vložte jej sami přes váš uživatelský účet. Adresář je v česko-anglické verzi. Stačí přepnout na English modifikaci Culturenetu.

Publikace jsou databází odborné literatury z kulturní politiky a kreativních průmyslů, kde najdete odkazy na studie, strategie, články, legislativu, akademické práce a další studijní materiály. Většinu publikací je možné si rovnou stáhnout v PDF do Vašeho počítače. I zde vám nabízíme navigaci pomocí několika filtrů a klíčových slov. Tato databáze rovněž funguje česko-anglicky.

Projekty jsou nejnovější databází, která slouží především jako inspirace a zdroj informací využitelných při plánování Vašich projektů s evropskou finanční podporou. Databáze vzniká pod Kanceláří Kreativní Evropa – Kultura.

 

Navštivte další webové stránky, které spravuje Institut umění − Divadelní ústav 

www.idu.cz 

www.rezidence.idu.cz 

www.programculture.cz

www.kreativnicesko.cz

www.czechmusic.org 

www.czechmusicoffice.com 

www.czechdance.info 

www.danceinaction.cz 

www.divadlo.cz 

www.theatre.cz

www.nocdivadel.cz

www.pq.cz

www.mezikulturnidialog.cz