/ o webu

O webu 

banner 700x200

 

Culturenet je kulturně-informační webovou stránkou

Institutu umění − Divadelního ústavu (zkráceně IDU).

Soustřeďujeme se na kulturní profesionály a odbornou veřejnost napříč obory.

Jeho obsah tvoříte i vy!

 

Chci se stát registrovaných uživatelem a vkládat aktuality a subjekty.

Chci se přihlásit k odběru newsletteru.

Chci využít placené kulturní inzerce.

 

Web se skládá ze čtyř sekcí – aktualit a tří online databází:

Aktuality a jejich archiv Vás upozorní na grantové výzvy, nabídky ke spolupráci, rezidence, pracovní příležitosti, nové publikace nebo zprávy z kulturní politiky. V obraze můžete být i pomocí newsletteru, který rozesíláme v týdenním intervalu registrovaným uživatelům každý čtvrtek. Chcete publikovat Vaši aktualitu určenou kulturním operátorům? Staňte se registrovanými uživateli a vkládejte je do rubrik sami, kdykoliv potřebujete. Ale pozor -  Culturenet sbírá aktuality určené odborné veřejnosti. Aktualita pro veřejnost širší patří do inzerce!

Adresář obsahuje komplexní databázi převážně českých kulturních organizací, portálů a odkazů. Vyhledávat můžete pomocí několika filtrů nebo přímo v mapě. Databáze registruje na 3000 subjektů. Pokud nám chybí detail Vaší organizace, vložte jej sami přes uživatelský účet. Adresář je v česko-anglický. 

Publikace jsou databází odborné literatury z kulturní politiky a kreativních průmyslů, kde najdete odkazy na studie, strategie, články, legislativu, akademické práce a další studijní materiály. Většinu publikací je možné si přímo stáhnout v PDF do Vašeho počítače. I zde nabízíme navigaci pomocí několika filtrů a klíčových slov. Tato databáze rovněž funguje česko-anglicky.

Projekty jsou nejnovější databází, která slouží především jako inspirace a zdroj informací využitelných při plánování Vašich projektů s evropskou finanční podporou. Databáze vzniká pod Kanceláří Kreativní Evropa.

a

Inzerce jsou dva bannery (obrazové dlaždice), které vidíte na úvodní stránce. Jsou určené pro Vás a inzerování Vašich kulturních aktivit. Pořádáte zajímavou výstavu, promítání či workshop, které mají širokou cílovou skupinu? Propagujte je u nás! Ve čtvrtek informaci odešleme v našem newsletteru a dozví se o ní více než 5000 odběratelů!

 

Neváhejte navštívit také další webové stránky spravované Institutem umění − Divadelním ústavem, které uvádíme v patce webu dole na stránce.