/ aktuality
Detail aktuality ZPĚT

Zjišťujeme bariéry při čerpání podpory z programů EU na kulturu

Příležitosti

Obracíme se na Vás s žádostí o pomoc ve výzkumném projektu BETA, který pomáhá zjišťovat bariéry při dosažení podpory z programů EU se zaměřením na kulturní projekty. Zajímá nás Vaše zkušenost nebo třeba i důvody, proč o podporu z EU Vaše instituce nikdy neusilovala.

PRODLOUŽILI JSEM UZÁVĚRKU DO 30. LISTOAPDU 2015.

Výsledky výzkumu pomohou lépe potenciální žadatele podporovat a pomáhat jim s překlenutím překážek při podávání žádostí.

Výzkumné šetření je zaměřeno na následující programy: Kreativní Evropa, Horizont 2020, Erasmus+, COSME, Evropa pro občany, Přeshraniční spolupráce, Interreg Central Europe, Interreg DANUBE a Interreg Europe. Všechny tyto programy jsou potenciálním žadatelům z oblasti kulturního prostředí otevřeny a naším cílem je projekty v návaznosti na tyto programy lépe propagovat a pomáhat při dosažení podpory.

Dotazník zahrnuje informace o Vaší instituci/firmě a následně otázky k jednotlivým programům. Tento dotazník je podrobný, ale Vaše instituce bude největší pozornost věnovat především programům, se kterými máte zkušenost. Děkujeme předem, že se délkou nenecháte odradit.

Prosíme o vyplnění dotazníku do 30. listopadu 2015 (prodloužená uzávěrka).

V případě Vašeho zájmu, prosím, zanechte v dotazníku kontakt na Vaší instituci. V druhé fázi budeme vybrané problémy konzultovat přímo s Vámi a budeme rádi, když se na Vás budeme moci obrátit.

Předem děkujeme za pomoc v tomto projektu, případně za předání této zprávy relevantní osobě.

Odkaz na dotazník je ZDE.

Díky za spolupráci.

Kontakt: Kancelář Kreativní Evropa – Kultura, Daniela Zarodňanská, E kultura@kreativnievropa.cz, T 725 784 339


Zdroj: Kancelář Kreativní Evropa