/ aktuality
Detail aktuality ZPĚT

Ústav úžasu z. s. - konečné řešení produkční otázky

Práce

Hledaný agent (agentka) kreativním způsobem pokryje zanedbané produkční potřeby aktivit ÚSTAVU ÚŽASU, které zahrnují koncerty kapely Střídmí klusáci v kulisách višní, sólová představení Jakuba Folvarčného, představení Usnula jsem ale nespím, Slam poetry a dalších...

Hledáme silnou osobnost, která bude schopna systematicky a v plodném dialogu s námi (neorganizovanými) propagovat a udržovat mediální povědomí o jednotlivých projektech, osobu, jež vlastní vlastní síť kontaktů, kterou bude možno sdružit s naší, a která přinese do díla řád a pravidelnost. Přidanou hodnotou nechť je schopnost iniciace a dotažení původních nápadů vyvěrajících z potenciálu skupiny.
V tuto chvíli jde zejména o organizaci koncertů a jiných příležitostí pro kapelu Střídmí klusáci v kulisách višní, produkci natáčení klipů, produkci šesti sólových představení a dvou představení větších (o sedmi a čtyřech lidech), propagaci schopnosti svérázné a poutavé moderace, vystoupení slam poetry, organizaci dílen pro děti či dospělé (divadlo, loutky, výtvarné počiny), psaní grantů, aktualizaci internetového obsahu. Potřebujeme zkušenou a samostatnou osobu, nepůjde o zaměstnanecký poměr, stanete se členy týmu.

Kontaktujte mne na E rybicta@seznam.cz nebo na T 776 233 451 (Jakub Folvarčný).

SKVKV

SKVKV


Zdroj: Ústav úžasu z. s.