/ aktuality
Detail aktuality ZPĚT

Střed zájmu: KULTURA 360° (konference 9. 12. 2015)

Akce

Konference Institutu umění představí výstupy projektu Mapování kulturních a kreativních průmyslů (KKP) v ČR a konkrétní aktivity na jejich podporu na místní i celostátní úrovni (kreativní inkubátory, centra, dílny, vouchery, exportní kanceláře apod.). Dozvíte se o tom, co se odehrálo či se chystá v Brně, Plzni, Zlíně, Uherském Hradišti, Olomouci, Ostravě a Praze.

Navazujeme na loňskou konferenci, na níž byl uveden význam KKP (http://www.idu.cz/cs/konference-stred-zajmu-kultura-360-2).

AKCE SE KONÁ: 9. 12. 2015, 9.30 - 16.00, Divadlo Archa, Na Poříčí 26, Praha 1

Program se zaměří na představení metodiky mapování na lokální a regionální úrovni. Budou představeny a diskutovány realizované a plánované projekty na podporu KKP především ve městech, kde se mapování uskutečnilo. Dále budou prezentovány programy a projekty, které řeší potřeby jednotlivých odvětví na celostátní úrovni. Konference je určena zástupcům samospráv a všem, kteří rozhodují o strategiích a veřejné podpoře, profesním a zastřešujícím organizacím a zástupcům odvětví, kteří se chtějí inspirovat a prosadit své zájmy. 

REGISTUJTE SE NA TÉTO STRÁNCE POD PROGRAMEM.

program_Kultura360_2015 (4).pdf

 

MODERUJE: Ondřej Černý, kulturní manažer a konzultant, ředitel Českého centra Mnichov

Jednotné vstupné je 100 Kč a zahrnuje občerstvení v průběhu akce.

 

Registrujte se. Díky registraci Vám konferenci včas připomeneme a budeme Vás informovat o případných změnách i dalších našich akcích s tímto zaměřením. Vstupenku poté zakoupíte na webu divadla Archa zde. (Nebo v den konání akce mezi 9.30-10.00, kapacita sálu  je omezena)

                       

 


Zdroj: Institut umění