/ aktuality
Detail aktuality ZPĚT

PLATO - konkurz (externí produkční víkendových workshopů)

Práce

Galerie současného umění PLATO hledá kolegu/yni pro externí produkci víkendových workshopů pro děti, rodiny a dospělé. Konat se budou od dubna 2018 v novém sídle galerie – bývalém hobbymarketu Bauhaus v centru Ostravy, a to průměrně třikrát měsíčně (1x sobota a 2x neděle).

Nový/á kolega/yně bude organizačně řídit a zajišťovat víkendové workshopy – konkrétně komunikaci s lektory, zajištění materiálu, spolupráci s týmem PLATO (především s kolegy z komunikace a propagace, dále s návštěvnickým servisem, technikem a účetní), komunikaci s návštěvníky v den konání workshopu a také vedení administrativy s tím spojené.

U kandidáta/ky předpokládáme organizační schopnosti, spolehlivost a samostatnost, komunikační dovednosti (osobní i písemné), znalost práce s PC (Word, Excel), radost z týmové spolupráce, otevřenost k novým zkušenostem a sympatie k současnému umění.

Odměna: 6 000 Kč brutto měsíčně v případě tří víkendových dnů (2 000 Kč brutto/1 víkendový den)

Spolupráce je možná od března 2018.

Nabízíme celoroční spolupráci na externí bázi s novou, progresivní galerií a možnost formovat ji společně s dynamickým týmem, inspirativní prostředí a samozřejmě uplatnění organizačních schopností.

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete na E aneta.galicakova@plato-ostrava.cz strukturovaný životopis a motivační dopis, a to do 30. ledna 2018. V případě zájmu vás pozveme k osobnímu pohovoru.


Zdroj: PLATO Ostrava