/ aktuality
Detail aktuality ZPĚT

Mezi uznatelné zaměstnanecké benefity se nově řadí i knihy

Stalo se

Znamená to, že nejpozději od podzimu tohoto roku mohou zaměstnanci, kteří mají od svého zaměstnavatele nespecifikovaný benefit, a těch je většina, využít poukaz i na nákup knih. Jak jsme byli informováni, celkový objem těchto benefitů činí asi 2 miliardy Kč. Nyní záleží jen na nás, kolik z této částky se nám podaří proměnit v nákupy knih.

Aby u vás zaměstnanci mohli své benefity uplatňovat, musíte se stát smluvními partnery těchto benefitních programů, které reprezentují zejména firmy Sodexo, Edenred a Up. Kontakty, kam se můžete obracet, připojujeme na konci tohoto dopisu.

Ve vlastním i společném zájmu Vám proto doporučujeme, abyste si toto partnerství zajistili. Pokud bude zřejmé, že benefit ve formě nákupu knih lze uplatnit v každém větším městě, umožní nám to podniknout za Svaz společně s firmami poskytujícími benefity další kampaň, ve které budeme na možnost knižních benefitů upozorňovat. Výše poplatků z akceptovaných poukázek je na společnostech, které tyto poukázky poskytují, proto se v případě zájmu o spolupráci obracejte přímo na ně.

Pojďte se do systému benefitů zapojit! Zvýšíte svůj obrat a získáte zcela nové zákazníky.

Jménem Svazu českých knihkupců a nakladatelů

Martin Vopěnka, předseda

Jakub Petr, místopředseda

Kontakt: Edenred CZ, Na Poříčí 5, 110 00 Praha 1, T 234 662 180 a SODEXO Benefity, Radlická 2, 150 00 Praha 5, T 233 113 435

 


Zdroj: Marcela Turečková