/ aktuality
Detail aktuality ZPĚT

Loutkové divadlo Puck Puppet Theatre (RO) hledá partnery

Příležitosti

Rumunské Puck Puppet Theatre hledá partnery pro projekt rozvoje tvůrčích a udržitelných vztahů mezi divadly a institucemi. Chce toho docílit například výměnnými pobyty, loutkařskými workshopy pro různé cílové skupiny, organizováním loutkařských festivalů, vydáváním publikací, vytvořením digitalizovaného archivu, sociologicko–antropologickýcm výzkumem. Puck Puppet Theatre bylo založeno v roce 1950 a je držitelem mnoha regionálních ocenění a mezinárodních […]

Rumunské Puck Puppet Theatre hledá partnery pro projekt rozvoje tvůrčích a udržitelných vztahů mezi divadly a institucemi. Chce toho docílit například výměnnými pobyty, loutkařskými workshopy pro různé cílové skupiny, organizováním loutkařských festivalů, vydáváním publikací, vytvořením digitalizovaného archivu, sociologicko–antropologickýcm výzkumem.

Puck Puppet Theatre bylo založeno v roce 1950 a je držitelem mnoha regionálních ocenění a mezinárodních nominací. Současný repertoár se skládá ze zhruba 25 dětských představení. Od roku 2002 se v divadle koná International Festival of Puppet and Marionette Theatres a v roce 2017 organizovali WonderPUCK – outdoor festival pro rodiny s dětmi s účastí 17.000 návštěvníků.

Jedná se o typ projektu usilující o financování z programu Kreativní Evropa, konkrétně plánované výzvy Projekty evropské spolupráce 2019.

Kontakt:  Georgiana Vlahbei, T +40 724 369 541, E georgiana.pucktheatre@gmail.com

The post Loutkové divadlo Puck Puppet Theatre (RO) hledá partnery appeared first on Program Kultura.


Zdroj: www.kreativnievropa.cz