/ aktuality
Detail aktuality ZPĚT

Klíčí v tobě kreativita a nemáš ji kdy probudit?

Akce

Zkus naše letní kurzy a workshopy z oblasti designu a výroby. Jsme skupina mladých lidí, kteří organizují zážitky z oblasti profesionálních řemesel, designu a české výroby. Na léto jsme připravili jsme několik víkendových akcí.

► WORKSHOP VÝROBY STŘÍBRNÉHO ŠPERKU s profesionální šperkařkou Eliškou Lhotskou již v neděli 22. 7. 2018 ve večerním čase 16.00–21.00 v Praze 7. Takže stihneš i dopolední opalovačku ve Stromovce.  Kurz je vhodný pro muže i ženy. Lze si v rámci tohoto kurzu vyrobit i zásnubní nebo snubní prsten.

► ►  5DENNÍ PORCELÁNOVÝ KURZ. Poslední srpnový týden se zúčastni speciálního keramického 5 denní kurzu práce s porcelánem, který stihneš i při práci.

Koná se od úterý do neděle (sobota je volno) večer v keramickém ateliéru s nádhernou vnitroblokovou zahrádkou na Praze 5. V průběhu kurzu si vytvoříš 8 kusů hrnků, misek nebo pohárků, které si sami profesionální technikou vytvoříš a odekoruješ. Kurz povede Martina a Lubomír, zkušení umělci z UMPRUMky, kteří se běžně věnují své profesionální tovrbě a nám se je povedlo přemluvit na tento unikátní kurz. Míst je pouze 5. Cena za celý 5denní kurz 4 500 Kč.

► ► ► LETNÍ SPECIÁL: 24H NA HISTORICKÉM STATKU s kurzem pečení chleba, návštěvou mlýna a přespáním na statku
Naučíš se vlastnoručně zadělat a upéct kváskový chléb v renezanční peci, navštíviíš vesnický mlýn, strávíš noc pod širou oblohou v romantické zahradě v klidném prostředí severočeského statku, kde už jen lišky dávají dobrou noc. Ráno Tě čeká kromě kohoutího budíčku i vesnická snídaně z domácích produktů. POZOR kurz se bude se konat pouze v jediném termínu – o víkendu 28. 7. a 29. 7. 2018.

Rezervace: www.dovyroby.cz nebo E kata@dovyroby.cz


Zdroj: Dovýroby