/ aktuality
Detail aktuality ZPĚT

Festival BRNO16 hledá spolupracovníky

Práce

Festival BRNO16 hledá copywritera, asistenta dramaturgie, dobrovolníky a IT technika.

Festival BRNO16 hledá copywritera, asistenta dramaturgie, dobrovolníky a IT technika.

COPYWRITER

Festival BRNO16 hledá pro svůj 52. ročník kreativního copywritera do týmu. Můžeme nabídnout tradiční festivalový stres, spoustu práce, dostatek slovního ohodnocení a peněz pomálu. Představujeme si nekonečnou míru tvořivosti, pracovitosti a velmi dobrou znalost psané angličtiny. Láska ke krátkým filmům výhodou.

Pokud by vás tato nabídka přece jen zaujala, pošlete nám ukázku vaší práce (část textu, blog atd.) a životopis. V průběhu festivalu by měl copywriter pravidelně blogovat o festivalu, vymýšlet obecně všechny festivalové texty a také se podílet na možných formách propagace. Festival probíhá 13.–16. října 2011, práce copywritera by měla začít v červnu popř. na začátku července. Další informace vám rádi sdělíme na E staff@brno16.cz.


ASISTENT DRAMATURGIE

Festival BRNO16 hledá pro svůj 52. ročník do týmu asistenta dramaturgie. Můžeme nabídnout spoustu prachu na hromadách filmů, nekonečné rozmluvy s pracovníky archivů, vlahé letní večery u počítače. Představujeme si ochotu pracovat pro vizi, ne pro peníze, a preferujeme dlouhodobou spolupráci. Představujeme si ochotu pracovat pro vizi, ne pro peníze, a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Láska ke krátkým filmům výhoda.

Pokud by vás tato nabídka přece jen zaujala, pošlete nám svůj životopis. Při přípravách festivalu by asistent pomáhal s komunikací s archivy, zahraničními produkcemi a dalšími partnery. Festival probíhá 13.–16. října 2011, ale organizace už je v plném proudu, takže  budeme rádi, když se zapojíte co nejdříve. Další informace vám rádi sdělíme na E staff@brno16.cz


DOBROVOLNÍK

Festival BRNO16 hledá pro svůj 52. ročník dobrovolníky do týmu. Můžeme nabídnout spoustu dřiny, práci ve vystresovaném mladém kolektivu, nové zkušenosti, tradiční festivalový zmatek a odměnu přinejlepším v naturáliích. Představujeme si ochotu pracovat pro vizi, ne pro peníze, a nabízíme dlouhodobou spolupráci. Láska ke krátkým filmům výhodou.

Pokud by vás tato nabídka přece jen zaujala a chtěli byste se zapojit do organizace festivalu, pošlete nám informace o svých zkušenostech, představách a představu o čase, který byste chtěli festivalu věnovat. Festival probíhá 13.–16. října 2011, ale organizace už je v plném proudu, takže  budeme rádi, když se zapojíte co nejdříve. Další informace vám rádi sdělíme na E staff@brno16.cz.


IT TECHNIK

Festival BRNO16 hledá pro svůj 52. ročník IT specialisty do týmu. Můžeme nabídnout hromadu dat a informací, složitý program, v němž je třeba najít smysl a systém, vlahé letní večery u počítače a cenné zkušenosti. Představujeme si ochotu pracovat pro vizi, ne pro peníze, a nabízíme dlouhodobou spolupráci a přístupnost novým nápadům. Láska ke krátkým filmům výhodou.

Pokud by vás tato nabídka přece jen zaujala, pošlete nám svůj životopis. Při přípravách festivalu by IT technik pracoval v pro festival životně důležitém management softwaru (festival management software Eventival), spravoval by webové stránky festivalu, pracoval s daty festivalu atd. Festival probíhá 13.–16. října 2011, ale organizace už je v plném proudu, takže  budeme rádi, když se zapojíte co nejdříve. Další informace vám rádi sdělíme na E staff@brno16.czKontakt: Kristýna Malíková, BKC, Žerotínovo nám. 6, 602 00 Brno, T 542 427 105 a 775 086 256, E kristyna@brno16.cz, www.b16.cz

Vloženo: 9. 6. 2011, Zdroj: Kristýna Malíková