/ aktuality
Detail aktuality ZPĚT

FAMU nabízí v akademickém roce 2019/2020 Production Team Studies

Příležitosti

Hledáme nadšence, kteří chtějí udělat první krok v kariéře u filmu, domluví se anglicky a nebojí se výzev. Jednoroční intenzivní kurz produkce na FAMU otevírá přihlášky.

FAMU v akademickém roce 2019/2020 otevírá dvousemestrální certifikovaný kurz FAMU International a Katedry produkce – Production Team Studies, vyučovaný v anglickém (cca 80 procent) a českém (cca 20 procent) jazyce.

Studijní plán je navržen tak, aby jsi se během přednášek dozvěděl/a vše o produkci
a filmařině. Na speciálních mentorských dílnách se pak naučíš, jak se připravit na natáčení. V neposlední řadě získáš také hromadu praktických dovedností, protože během roku natočíš minimálně tři krátké filmy.

Samotné studium je zdarma, vyjma specifických akcí během roku, jako je Synchronization week s ostatními studenty anglických programů v Poněšicích, MFDF Jihlava, FAMU Fest a dalších... Nicméně tvá účast je dobrovolná a na festivaly navíc můžeš dostat slevu.

Je důležité zmínit, že nebudeš mít status studenta. Production Team Studies je certifkovaný kurz, který je zakončen certifikátem FAMU s výpisem absolvovaných předmětů a získanými ECTS kredity.

Až zdárně absolvuješ program, můžeš směle naskočit do profesionální produkce, a nebo se přihlásit na Katedru produkce, která bude přihlížet k tomu, že jsi roční intenzivní kurz absolvoval.

Více informací najdete zde.


Zdroj: https://international.famu.cz/