/ aktuality
Inzerce ZPĚT

Capsa.cz nabízí kulturním organizacím slevy a partnerství

Systém Capsa.cz, který byl vyvinut pro neziskové kulturní projekty, umožňuje sdílení jakýchkoli souborů (od textových až po velká videa), kalendáře a kontaktů mezi více uživateli přes jednoduché webové rozhraní. Server úzce spolupracuje s neziskovkami a kromě velkých slev nabízí i další možnosti spolupráce.

Systém Capsa.cz je jednoduchý a praktický nástroj, který usnadňuje sdílení dat a týmovou práci při koordinaci nejrůznějších projektů. Dosud se osvědčil mnoha kulturním organizacím například pro koordinaci významných projektů mezinárodního formátu i národních či místních kulturních aktivit, vědecko-výzkumných projektů, pro práci kulturních zařízení a neziskových organizací, při komunikaci s externími partnery, dárci či dobrovolníky. Díky vícejazyčnosti (Capsa umí česky, slovensky a anglicky) je systém vhodný i pro mezinárodní týmy a vytváří přehledný a jednoduchý prostor pro spolupráci více lidí z různých lokalit.
Mezi uživatele patří mimo jiné Institut umění, Pražské Quadriennale, Aerofilms či festival Mezipatra.

Díky Capse mohou kulturní organizace:

  • přehledně a bezpečně sdílet data uvnitř organizace i s externími partnery, dárci či dobrovolníky kdekoli na světě, a to včetně historie verzí každého souboru
  • získat úložiště pro velké soubory (max. 1 GB) s celkovou kapacitou až 100 GB
  • organizovat agendu díky společnému kalendáři
  • spravovat veškeré potřebné kontakty na jednom místě
  • rozesílat hromadné e-maily individuálně (každému příjemci zvlášť)
  • mít přístup k vlastním datům kdykoli a kdekoli na světě
  • zjednodušit koordinaci svých aktivit díky automatickým zprávám o aktivitách jiných uživatelů v projektu
  • zapomenout na starosti s archivací a zálohováním dat - v Capse jsou veškerá data zálohována i s historií změn
  • pomocí individuálních úprav získat jednoduchý informační či databázový systém na míru za rozumné ceny
  • získat webhosting pro své stránky (po dohodě)

Vysoká bezpečnost je zajištěna pomocí šifrovaného přenosu dat a pravidelného zálohování, přitom flexibilní přístupová práva umožňují viditelnost různých dat pro různé uživatele.

Velkou výhodou Capsy je dobrá technická pomoc a možnosti přizpůsobení systému na míru: z Capsy lze jednoduše vytvořit například jednoduchý informační a databázový systém pro správu většího množství kontaktů, dárců, akcí apod. (pro tyto účely byla pro ještě efektivnější práci neziskovek vyvinuta varianta Capsa Benefit).

Kromě výše uvedených předností je neméně důležité zmínit cenu. Ta se pohybuje od 0 Kč za verzi Zadax (max. pro 5 uživatelů) do 893 Kč měsíčně za verzi Benefit. Pro náročné uživatele jsou navíc připraveny verze Luxus a Benefit Plus za 2380 Kč měsíčně, v rámci kterých můžete mít Capsu „ušitou na míru“, a to od úprav designu až po rozšíření na informační a databázový systém dle individuálních požadavků.
Neziskové organizace mohou využít slevu 40 % (při registraci vložte slevový kód „iu09“). Sleva se vztahuje na všechny tarify kromě tarifu Luxus a Benefit Plus. V případě dohody je možná i partnerská spolupráce a zvýšení slevy až na 100 %.

Capsu je možné si vyzkoušet zdarma na www.capsa.cz, kde si můžete prohlédnout demoverzi nebo přímo založit vlastní „projekt“. Kompletní založení projektu, nastavení práv a import vlastních dat je velice jednoduché, rychlé a intuitivní. Přesto pokud nemáte na tyto úkony trpělivost a čas, zástupci systému Vám se vším rádi pomohou.

Kontakt:
Capsa.cz
capsa@capsa.cz
777 693 486
www.capsa.cz


Vloženo: 8. 12. 2009, Zdroj: Capsa.cz